Hakkımızda

Merhabalar.. Her gün yüzlerce kişinin merak ederek arama yaptığı Pusholder Nedir? sorusuna cevap vermek ve biraz da kendimizden bahsetmek için buradayız.

Pusholder Nedir?

Pusholder, bir habere ulaşmak için sayısız reklamlara maruz kalan ve bunlardan sıkılan kişilerin derdine çare olabilmek için 2020 yılının Ocak ayı içerisinde Twitter ve Instagram platformlarında paylaşımlara başlamıştır. Yapılamayanı yapan ve bu doğrultuda her geçen gün bilinirliği artan Pusholder, kısa süre içerisinde yüz binlerce takipçiye ulaşarak sosyal medyada en popüler hesaplar arasına girmiştir.

Hiçbir karşılık beklemeden olduğunca hızlı şekilde gündemdeki haberleri takipçilerine aktarmaya çalışan Pusholder tamamen tarafsızlık ilkesini benimsemektedir. 

*Tarafsızlık, genel anlamıyla taraf tutmama, yansız kalma, belirli bir zaman ve mekanda belirlenmiş tutum ve düşünceler arasında tercih yapmama halidir.

Takipçilerinin isteklerine kulak veren Pusholder, 21 Mart 2021 tarihinde App Store ve Google Play Store üzerinden mobil uygulamasını yayınlamış olup, aktif olarak buradan da güncel haber paylaşımına devam etmektedir.

İnsanları bilgilendirmek, önerilerde bulunmak ve eğlence amaçlı içerikler üretmek adına pusholder.com blog adresi de kurulmuş olup her gün birbirinden yeni içerikler kullanıcılara sunulmaktadır.

Pusholder Ekibi Kaç Kişiden Oluşuyor?

Twitter, Instagram, Telegram ve mobil uygulamalarda anlık haber paylaşımı sadece 2 kişi tarafından gerçekleştirilmektedir. Grafik tasarım, yazılım ve blog içerikleri ise anlaşmalı olduğumuz freelancerlar tarafından sağlanmaktadır.

Pusholder Reklam Alıyor Mu?

Reklamlardan sıkılan kişilerin tercih ettiği bir profil olan Pusholder herhangi bir link içeren veya takipçilerini yanlış yönlendirecek reklam içeriklerini kabul etmemektedir.

Pusholder Ne Demek?

Kelime olarak hiçbir anlamı bulunmayan Pusholder, çok değerli takipçileri sayesinde bir marka olma yolunda ilerlemektedir.

Haber Akışı Neye Göre Belirleniyor?

Pusholder, gündelik olaylara göre haber akışını sağlamaktadır. Yani o gün meydana gelen bir olay, bir konuşma veya özel bir gün ise paylaşımlar da bu şekilde yapılmaktadır. Pusholder, anlık gündemi takipçilerine aktarmayı hedeflediği için daha önceden özel olarak belirlenen bir haber akışı bulunmamaktadır.

Haber Kaynakları Nereden Sağlanıyor?

Gündeme göre değişiklik gösteren ve günde en az 40 haberin paylaşıldığı profillerde, her haberin kaynaklarına da (Web sitesi, isim olarak) yer verilmektedir.

Haber Seçiliyor Mu?

Hiçbir zaman art niyetle haber seçme girişiminde bulunmamakla birlikte paylaşımlar yapılırken, kötü tartışmalara neden olabilecek veya birilerini hedef gösterilebilecek durumlardan kaçınılmaktadır.

Sadece 2 kişi tarafından haber akışını sağlayan Pusholder, doğal olarak bazı haberleri gözden kaçırabilmektedir.

Teşekkürler..

Twitter’da 800.000, Instagram’da 120.000, App Store ve Google Play Store’da 60.000, Telegram’da 30.000 kullanıcı ile Pusholder ilk gün olduğu gibi şimdi de kimseye bağlı olmadan paylaşımlarına devam edecektir.

Başa dön tuşu